Červenec 2014

I want to be free, I want to be me

10. července 2014 v 13:24 | Paralysia
Hi, guys...
Právě si čtete nejspíš poslední článek na tomto blogu. Ano, rozhodla jsem se. Blog už mě tak nenaplňuje jako kdysi. Už nevím co přidávat a povídky sem dávat nechci, protože... je chci psát prostě mimo blog. Ještě před chvílí jsem věděla, co napíši, ale teď v mé hlavě zeje opravdu hluboká propast. Na blog už ani nemám tak dobrou náladu. Není však všemu úplný konec. Některé z vašich blogů (myslím tím dušičky) si zapíši a budu je i nadále navštěvovat, jelikož jsem si našla pár osůbek, které mi budou chybět. I když vám budu komentovat vaše příspěvky, odeberte si mě ze svého seznamu, protože nezaručuji, že budu komentovat pořád. Možná se jednou rozhodnu, že si založím zase nový blog, ale doufám, že se to nestane, protože nechci tento článek už vícekrát psát. Nemůžu říct, že se doma nenudím. Nudím a opravdu moc (tedy pokud zrovna nečtu, nebo se nedívám na TV). Prostě už k tomu nemám takový cit. Cit mám možná pouze k lidem, kteří tyto stránky navštěvují. Nevím popravdě co ještě napsat.
Abyhc to zkrátila, přejdu už k poslednímu bodu, nebo předúoslednímu.
Chci vám všem pisálkům a blogerům popřát hodně štěstí a úspěchů, jelikož jsem si našla několik děl, které mě více než zaujaly. Hlavně pište, když máte dobrou náladu a jste naladění. Psaní totiž zrovna moc nejde, když se do toho nutíme. Musíme zkrátka chtít. Mám vás všechny ráda, i když vás neznám osobně. Je tu plno duší, které mě navštěvovaly i když jsem byla hodně neaktivní. Děkuji za vaše komentáře a výdrž!
Posledním bodem je email, který jsem si založila jen pro t, kteří by mi chtěli třeba napsat, nebo si se mnou psát. Může mi napsat kdokoliv. Ještě mám IMVU, někteří znají a někteří ne.
Email:
come.away.my.freak@gmail.com
IMVU:
LeafVeins

Loučím se :).


Read list...?

7. července 2014 v 9:46 | Paralysia |  Deník
Hi, guys and souls!
Protože stále nevím co přidávat a lenivost něco napsat je do mě přímo nasáklá, rozhodla jsem se sepsat aspoň nějaký seznam, co budu číst. Už v tom mám taky guláš -_-. Takže jen docela krátký článek... Tento týden se mi snad podaří být aktivnější.
1. Slza - Lauren Kate (dočíst)
2. Sestra - Rosamund Lupton
3. Kostičas - Samantha Shannon
4. Hvězdy nám nepřály - John Green
5. Hunger games - Suzanne Collins (celá série)
6. Smečka - Andrea Cremer (celá série)
...
Knihy budu postupně doplňovat. Hunger games a Smečku budu číst podruhé(tedy až na Kořeny).